Skip to product information
1 of 3

Helzag

Cappuchino

Cappuchino

Size
Style
Në kompaninë tonë, ne jemi të specializuar në krijimin e filxhanit të përsosur të kapuçinos së nxehtë që do t'ju transportojë në rrugët e Italisë me aromën e saj të guximshme dhe strukturën prej kadifeje. Baristët tanë të aftë përziejnë me përpikëri copëza të pasura ekspres me qumësht të zier me avull për të krijuar një harmoni të këndshme shijesh. Çdo gllënjkë e kapuçinos tonë të nxehtë është një simfoni e shkumës kremoze dhe kafesë së fortë, duke ofruar një ekuilibër të kënaqshëm që ndez shqisat tuaja. Helzag , ku çdo filxhan kapuçino të nxehtë është një kryevepër në shije dhe mjeshtëri.

View full details