Skip to product information
1 of 1

Helzag

Salep

Salep

Ju ftojmë të përjetoni kënaqësinë magjepsëse të salepit. Pluhuri ynë i salepit me burim të përpiktë dhe të bluar imët kap thelbin e kësaj pije të lashtë. I ardhur nga zhardhokët e tharë të llojeve të zgjedhura të orkideve, salepi krijon një pije kremoze dhe aromatike që ngjall një ndjenjë ngrohtësie dhe rehatie. Me çdo gllënjkë, do të transportoheni në një botë kënaqësie, pasi tekstura prej kadifeje dhe shijet unike përqafojnë shqisat tuaja. Zhytuni në traditën shekullore të salepit dhe zbuloni joshjen magjepsëse të kësaj pijeje të dashur në kompaninë tonë.
View full details